ETTEVÕTTEST

Selle internetilehekülje erinevates osades Teie saate tutvuda meie kaupadega, saate informatsiooni meie ettevõttest ning võite vormistada kaubatellimust.
Meil on au esitada Teile laia toodangu valikut, mida pakume nii sportlike ürituste ning erinevate konkursside jaoks, kui ka igasuguste mälestusväärsete sündmuste jaoks. Oluline on vaid teada põhjus, ning meie teeme oma parimat, et pakkuda Teile parimat kingitust või autasu.

Ükski spordiüritus ei toimu ilma võitjate autasustamiseta. Autasu on alati unikaalne ning just selle võitjale pühendatud, selle tagamiseks saame tellija soovil igale tootele graveerida vastava pealdise või kujundi.

Meie tooted sobivad suurepäraselt samuti ettevõtte või eraisiku juubeliks, miks mitte ka mõneks teiseks ürituseks. Sobiva medali või autasu abil saate tuua esile töötaja või terve kollektiivi professionaalseid saavutusi.
Ärge laske suurepärast võimalust tänada Teie konkurssi, näituse või mõne projekti osavõtjaid mälestusväärsete auhindadega. Õppeasutuste lõpetajate jaoks avaneb võimalus jäädvustada erilist sündmust, tellides kaupa vastava graveeringuga.

Teile meeltmööda toodete tellimiseks ei ole Teil vaja kaugele minna, kuna tellimust saab esitada telefoni, faksi või interneti teel. Meie klientide mugavuse tagamiseks on meie koduleheküljel samuti tehtud internet-kauplus.
Me oleme avatud koostööks nii ettevõtete kui eraisikutega ning alati valmis pakkuma Teile parimat lahendust.

Meeldivat tutvumist meie koduleheküljega!

Tänu individuaalsele lähenemisele klientidele ning integreeritud koostööle maailma parimate kaubamärkidega, saame pakkuda oma klientidele parimaid tooteid ja teenindust. Me näitame meie ostjatele, et tõepoolest hoolime nendest.


Warning: Trying to access array offset on false in /data01/virt97507/domeenid/www.karikas.ee/htdocs/wp-content/plugins/premmerce-search/views/frontend/autocomplete-template.php on line 9

Warning: Trying to access array offset on false in /data01/virt97507/domeenid/www.karikas.ee/htdocs/wp-content/plugins/premmerce-search/views/frontend/autocomplete-template.php on line 21

Warning: Trying to access array offset on false in /data01/virt97507/domeenid/www.karikas.ee/htdocs/wp-content/plugins/premmerce-search/views/frontend/autocomplete-template.php on line 30
All search results